Banesa me qera te Qafa#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera te Qafa(kafet e vogla).Banesa eshte super e pershtatshme per banim dhe ka kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)2-Dhoma gjumi
3)Banjo
4)2-Ballkona
5)Koridor
6)Nxemje qendrore

Uje dhe rryme ka 24/h

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim