Banesa me qira. 3 dhoma gjumi. kati 1. 280 euro

Jepet me qera nga: Petriti Sot 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
banesa posedon 3 dhoma gjumi
qendrimin ditor dhe kuzhinen
2 ballkona
2 banjo
banesa leshohet vetem per familijar dhe qendrim kohor mbi 1 vit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim