Banesa me qira afer Eulexit 250 euro 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 16 Maj 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet te hyrja ne Spital kah gjinekologjia, rruga nga Eulexi. Banesat e Avni Gjakoves.
Ka dhomen e dites me kuzhin dhe trepezari
eshte e orjentuar nga Lindja
1 dhome te fjetjes
Terrase dhe banjo
24 ore uje pa nderpre
Eshte e mobiluar komplet.
250 euro qiraja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim