Banesa me qira për PUSHIME afer Eulexit 2 ing

Jepet me qera nga: Sahit Rexha 26 Gsh 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa ipet me qira per kohen e pushimeve verore per MERGIMTAR. Nga 1 Koriku eshte e lire. Banesa ndodhet te hyrja ne Spital kah gjinekologjia, rruga nga Eulexi.
- Është e mobiluar
- Posedon:
Dhomen e dites me kuzhin dhe trepezari
dhome te fjetjes
Terrase dhe banjo
Kati i 7 ashensori punon pa nderprerje
24 ore uje pa nderpre
Është e orjentuar nga Lindja
mundeni te na kontaktoni ne viber +37744150595
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim