Banesa me qira te rruga B. Kati pare

Jepet me qera nga: Petriti Sot 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rruga B
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
posedon 2 dhoma gjumi.
qendrimin ditor.
banjo.
ballkon.
parking.
e mobiluar komplet.
jepet vetem per familjar dhe afatgjat mbi 1 vjet.
edhe shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim