Banesa ne Ulpiane fontana iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 08 Gsh 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 35 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana tek fontana. Banesa eshte e pershtatshme per nje qifte apo per 3 vajza. Banesa gjindet ne katin e pare dhe eshte e rinovuar dhe e pastruar tash rishtazi. Banesa ka kete renditje:

1) Sallon
2) Kuzhine
3) Banjo
4) Ballkon

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim