Banesa shitet ose leshohet me qera 4 llullat#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 28 Pri 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mustafa Kruja-4 llullat
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Mustafa Kruja(xhamia 4 llullat).Banesa eshte super luksoze dhe e perkryer per banim.Per klient afatgjate.Banesa ka kete perberje:

1) Sallon-Kuzhine
2) 2-Dhoma gjumi
3)Banjo
4)Koridor
5)Nxemje

Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrat:
045/609-377
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim