Banese 3+1 dhomeshe me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fara Dje 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Prishtinë

Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 1.5 km larg nga qendra(10 min nga qendra) .Ne qmim perfshihen nxemja , uji, mbeturinat , interneti .Qmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim