Banese 3 dhomeshe me qira Dardani Kurriz 260EUR!

Jepet me qera nga: Pronari 13 Dhj 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardania, Kurrizi,
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa permban keto hapesira:
1 Sallon i madh i vecante;
2 Dhoma te fjetjes te medha;
1 Kuzhine e vecante;
1 Ballkon;
1 Banjo;
1 WC e ndare;
Korridor.
Banesa eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet shtepiake dhe e paster. Gjendet ne katin e 10-te, me lift me kartele.
Leshohet drejtperdrejt nga pronari. Tel. 044 137 013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim