Banese 3dhomeshe me qera ne arberi

Jepet me qera nga: ACCESS 23 Nën 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBERI
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer Minimax-it eshte gjysëm e mobiluar dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
3dhoma gjumi
2ballkona
1banjo
1shpajz
[Mobilohet sipas kerkeses]

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
WWW.ACCESS-KS.COM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim