Banese garsonjere me qira

Jepet me qera nga: EMIR Dje 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sali Nivica OB.1 Prishtine
Sipërfaqe: 38 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri nga kompania Naki Trade. Banesa posedon 38m2 eshte ne katin 7,mobiljet jane te gjitha te reja dhe funksionale. Banesa ka nje dhome,kuzhin me terpezari,banjo me tush kabin dhe ballkon.Lifti eshte ne funksion shum te mir dhe eshte me kartela(qipa). Adresa e baneses garsonjere eshte:Rr.Sali Nivica OB.1 perball permendores se Ibrahim Rugoves permbi parkun e Prishtines.Banesa ka nderlidhje dhe me rrugen B rreth 200m Banesa eshte e lire nga 1 prilli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim