Banese me qera afer ministris se shendetsis

Jepet me qera nga: Donjeta 13 Tet 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte tersisht e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine
-2dhoma gjumi
-Banjo

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim