Banese me qera ne Aktash

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Sot 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 138 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet mbrapa InterEminex-it , posedon 138m2 - dy dhoma gjumi dhe dy banjo, perdhese e ngritur.Cmimi 1000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim