Banese me qera ne Breg te D. afer Qendres tregeta

Jepet me qera nga: Sokol 12 Sht 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Bregu i Diellit afer qendres tregetare
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj benesen me qera, ne Breg te Diellit, ne kaatin e pare, afer qendres tregetare.
Banesa eshte e renovuar rishtaz, ka mobilje te reja, kuzhine dhe banjo te re, eshte e gelqerosur para nje jave.
Eshte shume e pershtatshme per familje te reja, po nuk perjashtohen edhe studentet.
Banesa eshte e lire mund te vendoseni menjehere..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim