Banese me qera ne Bregun e Diellit#iBRO GROUP

Jepet me qera nga: flakon 28 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Bregun e Diellit tek Ambullanta.Banesa eshte ne katin e II-te dhe eshte super e banueshme dhe me hapesire me se te mjaftueshme.Posedon nxemje qendrore te aktivizuara.Banesa ka kete perberje

1)Sallon
2)Kuzhine
3)2-Dhoma gjumi
4)Banjo
5)2-Ballkona

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim