Banese me qera ne Dardani

Jepet me qera nga: Gazi 01 Sht 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani- Prishtine
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banesen me qera ne dardani, te posta madhe ne Prishtine.
Banesa eshte e perber prej ;
dy dhoma gjumi,
dhoma nejes (salloni),
kuzhina- kuzhina eshte e ndame ,
banjo,
koridori (paradhoma).
banesa ka 75 m2 dhe eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. banesa eshte shum funksionale dhe e organizuar mire.
Qmimi i qiras mujore eshte 250
kontakti ne kta nr teli 044118661 ose 049118661 ose edhe ne viber +37744118661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim