Banese me qera ne Dragodan-Objekti Tregtis

Jepet me qera nga: Donjeta 29 Dhj 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet afer Komunes se Re ne Dragodan, ne objektin e Tregtis, eshte e mobiluar dhe ka kete renditje

Sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
banjo
ballkon
hyrja 3 kati 2
049 622 300

Ofertat tona mund ti shihni ne www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim