Banese me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: 044499288 31 Mar 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 8 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira te interexi banrsa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor ballkon banesa esht e mobiluar komplet banesen e jap dhe per afat te shkurt 1jav 2 jav 3 jav 4 jav 1 muaj sa tju konvenon juve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim