Banese me qera ne TOPHANE

Jepet me qera nga: Donjeta 08 Tet 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: TOPHANE
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen tophane tersisht e mobiluar me kushte shume te mira:

-2Dhoma gjumi
-Sallon me kuzhine
-2Banjo
-Ballkon


Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/622-300
e-mail: access-ks@hotmail.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim