Banese me qera ne arberi

Jepet me qera nga: Donjeta 12 Tet 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen arberia ne rrugen Bajram Curri afer Ministris se shendetesis ne katin e 2 eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
2dhoma gjumi
sallon me kuzhine
2ballkona
banjo
shpajz

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00

www.access-ks.com

049 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim