Banese me qera ne fillim te dragodanit

Jepet me qera nga: Donjeta 17 Dhj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Fillim te dragodanit
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Banese eshte permbi rrugen e trenit me pamje nga qyteti eshte e mobiluar me gjithcka te re dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
2dhoma gjumi
banjo
wc
shpaiz

WWW.ACCESS-KS.COM

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim