Banese me qera ne qender

Jepet me qera nga: Donjeta 25 Dhj 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne qender perball Hotelit Swees Diamont, eshte e mobiluar ne menyr ekskluzive, eshte ne katin e 4 (lift nuk ka), dhe ka kete renditje:

- Dhome dite,
- Kuzhinen e veqant me Trapizari,
- Dhome gjumit,
- Banjon, dhe
- Ballkonin.

Posedon uje 24h me rezervar dhe nxemje qendrore me rryme.
Cmimin 400-E i diskutueshem nese kontrata eshte afatgjate

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049/ 622 300 Viber
038/ 558 087
e-mail: donjeta@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim