Banese me qera te Parku i Qytetit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" 24 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 110m2 - me 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje shpajz. Gjindet ne katin II.


cmimi 700 euro - i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim