Banese me qera te kafet e vogla

Jepet me qera nga: Donjeta 09 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qafe
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje:
Dhome dite me kuzhine
Dhome dite veqas
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon


Për ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

049 622 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim