Banese me qera te komuna e re [dragodan]

Jepet me qera nga: ACCESS 16 Dhj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Arberi
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Arberia [dragodan] eshte e mobiluar me kushte shume te mira dhe ka kete renditje:

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Wc
Shpajz
Ballkon

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
WWW.ACCESS-KS.COM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim