Banese me qera te qafa afer Procredit Bank

Jepet me qera nga: Donjeta 18 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: QAFE
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te qafa afer procredit bank eshte e mobiluar me kushte te mira dhe ka kete renditje:

-Dhome dite me kuzhine
-2 dhoma gjumi
-banjo
-ballkon

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
049 622 300
e-mail: access-ks@hotmail.com
www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim