Banese me qira ne Dardani

Jepet me qera nga: Banese 14 Jan 05:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Jap me qira banes dy dhomshe 55m²˛ në Prishtinë ,lagja ´´Dardani´´Rr. Shefqet Shkupi afër (ish maxi market 2 tani objekti dardha) , objekti është ndertim i ri ka kushte mjaft tmira , rrymë, ujë 24h, me mirmbajtje te hyrjes dhe objektit.
Banesa eshte e mobiluar, ka dhomen gjumit, salloni me kuzhinë, banjo, shpajz, ballkon.

Kontakti

044214262

Viber / Whatsapp: +37744214262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim