Banese me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: veton 01 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ipet me qira banesa ne lagjen Kalabria (ish Emshiri)
Banesa gjendet ne kompleksin e banesave te Havai group, banesat e Arbeve, hyrja e pare kani V.
Banesa eshte plotesisht e mobiluar dhe posedon kete renditje:
Sallon te madhe se bashku me kuzhin
Dy dhoma gjumi
Dy ballkona
Banjo dhe koridor

Cmimi 280 euro

Per me shume informata 045 505 185
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim