Banese me qira ne Ulpiane te Mocarti

Jepet me qera nga: BH Prishtine 18 Mar 08:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiane te Mocarti
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne Ulpiane te Mocarti. E pershtatshme per student ose studente. Banesa I ka 2 dhoma dhe kuzhinen me sallon. Banesa eshte e mobiluar. Lajmerohuni ne tel 044-490-983.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim