Banese me qira te Fontana ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Artan 05 Qer 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i diellit dhe Ulpiana
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Jepet me qira banesa te Fontana ne Ulpiane (42m2).
Banesa eshte ne katin e trete dhe ka: Sallonin me kuzhune, dhomen e gjumit, ballkon, koridor, banjo, .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim