Banese me qirra me mobile te reja afer OSBE

Jepet me qera nga: HL 30 Nën 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i diellit
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj me qirra Banesen 80m2 te mobiluar komplet me mobile te reja.

2 dhoma gjumi + Salloni + Kuzhina + 2 WC + Ballkonin.
Banesa gjendet ne katin e 5 por ka ashensor/lift.

Extra ka edhe makinen per larjen e enve dhe Air Condition. Cmimi 380 EUR/muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim