Banese ne Dragodan me Qira

Jepet me qera nga: AL - Agency Sot 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
> Leshohet Banese me Qira ne Dragodan ( Arberi ).
Banesa gjendet ne Banesat e Tregetise ne katin e 1 dhe ka kete renditje :
-1 dhome gjumi
- sallon me kuzhine
- koridore
- wc

Per me shume na kontaktoni : 049 222 303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim