Banese per pushime Verore!!!!!Qender

Jepet me qera nga: Alban Beqiri 08 Krr 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap me qera banesen e mobiluar prapa muzeut kombetar. Banesa gjendet ne katin e trete dhe eshte e mobiluar! Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin 049 221-348 , +447473511500. Ne Viber ose Whats app!
Banesa ipet me qera per pushime verore per qifte ose ndonje familje te vogel! Banesa mund te jete ideale per ata persona qe vijne nga perendimi per pushime 10 Ditore ,2 javore ose 1 mujore!. Te gjithe te interesuarit per datat e lira mund te me kontaktoni ne numrat e me siperme! Per Cmimet mund te meremi vesh nepermjet telefonit! Ju Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim