Banese prej 50m2 mbrapa ROYAL

Jepet me qera nga: arber Sot 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
1.Shiten banesa qmim 710 Euro, Banesat e para mbas Royalit,ndertimi perfect, ne kate te ndryshme dhe me metrazh te ndryshem,me gjithe infrastrukturen e nevojshme.
2.Gjithshtu leshohet me qira banesa 90 m2 me pamje kah Royali dy dhoma gjumi,sallon kuzhin qmimi 250 euro
3.Jepet lokali apo edhe shitet i pershtatshem shume per kafiteri apo ngjajshem me qmim te volitshem-70 m2
4.Shiten 36 ari toke ne lagjen marigona qmimi 1000/ari
5.Shiten dy parcela njera 2 ari tjetra 3,30 me leter poseduese qmimi 5200/ari.
6.Shiten banesat te cilat perfundojne ne fund te vitit , qmimi i padiskutueshem 660, menjehere mbrapa Royalitme metrazha,60m2-K1,70 m2-K2,91 m2-K3, dhe 96 m2-K6.
7.Ne te njejtin objekt shiten banesat e perfunduara qmimi i fundit 700/m2.

Kontakt@viber_Arberi:
045/64 17 94 & 045/878-777
arberani@hotmail.com

Gjendemi tek Sheshi Zahir Pajaziti


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim