DY BANESA ME QIRA NE VELANI

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
BANESA GARSONJERE ME QIRA NEN PARKUN E QYTETIT, QENDER E PRISHTINES, KATI I PARE.

DY BANESA ME QIRA NE VELANI.
STRUKTURA: DHOME DITE ME KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim