GASONJERKE ME QERA AFER DOMIT TE PLEQVE

Jepet me qera nga: Donjeta 09 Tet 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Afer domit te pleqve
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte afer domit te pleqve eshte e mobiluar komplet me kushte moderne eshte ne katin e 4 ka uje 24h , posedon smart TV full HD
sallon me kuzhine dhe nje kend per fjetje te imporvizuar , banjo , ballkon !


Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
049 622 300

e-mail: access-ks@hotmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim