Garsoniera me qira te Sllovenija e Sporti 200 Euro

Jepet me qera nga: zgjidhja 04 Gsh 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sllovenija e Sportit
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Sllovenija e Sportit
Posedon nje dhome te vecante dhe nje kuzhine te ndame dhe banjo.

Cmimi 200 Euro
Kontakti:
045 558 533
049 313 444

email:zgjidhja.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim