Gasonjerka me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fitim 28 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lakrishtë, Rr. Tirana-42 (objekti Edri)
Sipërfaqe: 32.00 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Gasonjerka në lagjen Lakrishtë lëshohet me qera është prapa "Procreditbank" ose afër gjimnazit "Xhevdet Doda", ka sipërfaqe prej 32 metra katrore dhe është në katin e parë.
Tel kontaktues: 044/626-872 ose
Viber: +37744626872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim