Gasonjerka me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Fitim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gasonjerka në lagjen Lakrishtë lëshohet me qera është prapa "Procreditbank" ose afër gjimnazit "Xhevdet Doda", ka sipërfaqe prej 32 metra katrore dhe është në katin e parë.
Tel kontaktues: 044/626-872 ose
Viber: +37744626872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim