Ipet Banesa me qera Kati i 1. Dragodan 170 Euro

Jepet me qera nga: Admir 28 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa është 60m2 komplet e mobiluar dhe e pershtatshme për banime.

Cmimi: 170 Euro

Nr.kontaktues: 044 868 616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim