Ipet me Qera Banesa 60m2 - Dragodan - Kati 1

Jepet me qera nga: Admir 12 Jan 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa është komplet e mobiluar dhe e pershtatshme për banime.

Cmimi: 200 Euro ( I padiskutushem)

Nr.kontaktues: 044 868 616
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim