Ipet me qera banesa afer fakulltet teknik

Jepet me qera nga: Nori 27 Sht 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 1dhom te perbashkt me kuzhin dhe nje dhom tjeter,banjo,koridor. Banesa ka te gjitha kushtet e nevojshme , Banesa ndodhet afer fakulltetit teknik
Per me shum info kontakto : 045337684
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim