Jap banes me qira ne Lagjen Aktash

Jepet me qera nga: 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira ne Aktash banesa esht ne katin e 1 banesa esht e mobiluar ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor dhe ballkon ka 40m2 banesa ka klim dhe sht e mobiluar komplet banesen jap dhe per afat shkurt dhe afat gjat studenta familjar si te ju konvenon juve viber +37745606661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim