Jap banes me qira te interexi

Jepet me qera nga: Banes me qira 13 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banes me qira te interexi banesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhin banjo koridor esht e mobiluar ne komplet baneses jap dhe afat gkat afat shkurt familjar studenta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim