Jap banes me qira te parku

Jepet me qera nga: Ruzhdi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Banes me qira tri dhomshe te parku i qytetit perball bustit Isa Kastrati, e mobiluar ne tersi me kushte shume te mira banimi dhe ka rezervar uji dhe ngrohje 24h, ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine
– 2 Dhoma gjumi,
– Banjo,


Mund te na kontaktoni ne kta numra
tel:
044 377 450
049 545 327
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim