Jep banese me qera ne lagjen Dardania

Jepet me qera nga: Blend Ajeti 04 Shk 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Sadik Zeneli, BB 3/1 - C2 Nr. 7
Sipërfaqe: 180 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Jap banese me qera. Banesa gjendet ne Prishtine ne lagjen Dardania afer Bashkesise se III Lokale (Rr. Sadik Zeneli, BB 3/1 - C2 Nr. 7).

Banesa gjendet ne katin e dyte dhe eshte e renditur ne kete menyre: 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, 2 banjo, koridori dhe 3 terasa (ballkone). Banesa eshte e pamobiluar perveq kuzhines dhe banjove. Madhesia e baneses eshte 180m2 dhe eshte dy kateshe.

Cmimi: Sipas Marreveshjes

Te interesuarit mund te kontaktojne ne kete e-mail dhe kete numer te telefonit:

E-Mail: Blend14@outlook.com
Telefon: 044-431-333 / 044-651-903

Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim