Jepen me qera krevata vetem per femra ne qender

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni Dion Sot 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 350 m2
Komuna: Prishtinë
Jepen me qera krevata vetem per femra studente ne Qender te qytetit, shume afer Sllovenia Sportit. Objekti eshte i renovuar teresisht dhe i mobiluar komplet, shume i pershtatshem per banim per studente ka shume afer fakultetet. Jane keto hapesira:
- salloni i madh i perbashket, kuzhina me trapezari e perbashket, 5 dhoma gjumi, 2 banjo, koridori i madh, ballkonat.
Posedon internet dhe tv, tavolina pune dhe per kompjuter etj.
Qmimi eshte 70 euro ne muaj me shpenzime.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +377 44 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim