Jepet banesa me qira ne Pr

Jepet me qera nga: Arif Kosumi 20 Nën 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga UQK
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
ndodhet ne rrugen UQK ne prishtin eshte perball raiffeisen bank dhe bankes ekonomike apo para minimax.Per me shume kontaktoni ne nr e telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim