Jepet me qera banesa afër postes së madhe

Jepet me qera nga: aq 16 Jan 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtin
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon:
1. Dhomë ditore (sallon)
2. Kuzhin me hapësire të mjaftueshme edhe per fjetje
3. Banjo (me lavatriqe)
4. Teras (ballkon)
5. Koridor Banesa është e mobiluar me 4 shtretër
Banesa gjendet ngjitur me postën qendrore në Dardania Banesa është rinovuar me ngrohje qendrore , dritate dhe roleta te reja etj. Prioritet: qiftat, familjar, studentet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim