Jepet me qera banesa 3dhomshe te Shtepia e Pleqve

Jepet me qera nga: Agjensioni Dion Dje 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te Shtepia e Pleqve
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Jepet me qera banesa 74m2, ne katin e trete, afer Shtepise se Pleqve. Banesa eshte e mobiluar dhe ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- shpajz
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 270 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dioni-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim